Vi är CMB

Kontakta oss här.

Anders Lood
card_image
Anders Lood

Bygg- och projektledare
KA PBL, Besiktningsman

anders.lood@cmbprojekt.se
070-589 97 19

Björn Gunnarsson, VD
card_image
Björn Gunnarsson, VD

Byggnadsingenjör SBR
KA PBL

bjorn.gunnarsson@cmbprojekt.se
070-579 29 55

Caroline Liivrand
card_image
Caroline Liivrand

Eftermarknadskoordinator

caroline.liivrand@cmbprojekt.se
070-579 07 90

Daniel Nedrén
card_image
Daniel Nedrén

Bygg- och projektledare
Byggnadsingenjör

daniel.nedren@cmbprojekt.se
070-579 12 69

Douglas Hörberg
card_image
Douglas Hörberg

Bygg- och projektledare
Byggnadsingenjör

douglas.horberg@cmbprojekt.se
076-814 58 68

Emma Boberg
card_image
Emma Boberg

Bygg- och projektledare
Byggnadsingenjör

emma.boberg@cmbprojekt.se
070-529 79 01

Emma Regnér
card_image
Emma Regnér

Ekonomi och administration

emma.regner@cmbprojekt.se
070-579 29 80

Felicia Lövgren
card_image
Felicia Lövgren

Bygg- och projektledare
Byggnadsingenjör

felicia.lovgren@cmbprojekt.se
070-579 29 02

Fredrik Ekblom
card_image
Fredrik Ekblom

Bygg- och projektledare
Byggnadsingenjör

fredrik.ekblom@cmbprojekt.se
070-579 06 30

Josefine Keller
card_image
Josefine Keller

Bygg- och projektledare
Byggnadsingenjör

josefine.keller@cmbprojekt.se
070-579 01 29

​Lisa Gustafsson
card_image
​Lisa Gustafsson

Bitr. Bygg- och projektledare
Byggnadsingenjör

lisa.gustafsson@cmbprojekt.se
070-579 29 18

Mathias Cato
card_image
Mathias Cato

Bygg- och projektledare
Byggnadsingenjör

mathias.cato@cmbprojekt.se
070-522 74 77

Mattias Johansson
card_image
Mattias Johansson

Bygg- och Projektledare, KA PBL
Byggnadsingenjör

mattias.johansson@cmbprojekt.se
070-579 29 95